System CRM stworzony przez specjalistów z Connecto jest narzędziem wykorzystywanym w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Dopasowanie systemu do potrzeb, sprawne wdrożenie, szkolenie z obsługi oprogramowania oraz wsparcie po wdrożeniu sprawiają, że rozwiązanie firmy Connecto jest tak chętnie wybierane. 

System CRM, który ułatwia zarządzanie

Wybierając system CRM od Connecto otrzymujesz rozbudowane narzędzie, które jednocześnie jest bardzo intuicyjne. Wdrożenie rozwiązania ułatwia zarządzanie na każdej płaszczyźnie firmy. Z oprogramowania mogą korzystać wszyscy pracownicy biurowi, a sam dostęp może być spersonalizowany pod danego użytkownika. Oznacza to, że każda z osób pracują na systemie widzi te same projekty, ale ma do nich pełny lub ograniczony dostęp – w zależności od stanowiska w firmie lub potrzeby zaangażowania.

Wśród istotnych funkcjonalności systemu CRM dostępne są:

CRM - KALENDARZ 2

System CRM, który jest szyty na miarę

Rozwiązanie jest w pełni dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Nasi specjaliści robią wszystko, by to system wpasował się w życie przedsiębiorstwa, a nie odwrotnie. Oprogramowanie CRM jest tworzone krok po kroku, dzięki temu masz wpływ na każdy element, jaki pojawi się w systemie i w każdym momencie możesz zdecydować się na zmianę. To odróżnia system CRM od rozwiązań pudełkowych, których właściciele często muszą płacić za nieprzydatne do pracy moduły.

Wdrażanie systemu CRM odbywa się etapami, a każdy z nich jest konsultowany przed zamknięciem go i przejściu do kolejnego. Co ważne – samo wdrożenie systemu nie wpływa na funkcjonowanie Twojej firmy. Nie jesteś zmuszony do wstrzymania produkcji czy świadczenia usług. Mówiąc wprost, wdrożenie rozwiązania CRM nie generuje strat i jest w pełni bezpieczne.

Wygląd każdego okna, długość rozwijanych list, czy kolory przycisków – to wszystko zależy od Ciebie. I choć to mniej istotna kwestia, ponieważ nie wpływa ona na funkcjonalność, to cieszy się dużą popularnością i sprawi, że otrzymujesz system jest taki, jaki chcesz, a nie jaki musi być – i po raz kolejny wspomnimy – jest w całości dopasowany.

CRM-SPRZEDAZ

System CRM, który jest prosty w obsłudze

System ma być profesjonalny, ale maksymalnie prosty w obsłudze – takie było nasze założenie. Wielogodzinne testy i ulepszenie pozwoliły nam na stworzenie oprogramowania, które jest kompletne. Zrobiliśmy wszystko, by wykonywane zadania wymagały jedynie paru kliknięć na ekranie. Dodanie nowego klienta, zmiana jego statusu, podpięcie załączników w postaci plików lub dokumentów oraz sprawdzenie historii działań odbywa się na jednym ekranie.

Po wdrożeniu CRM możliwe jest szkolenie, na którym w kilka godzin dowiesz się jak sprawnie poruszać się po każdej z części z oprogramowania CRM. Nasi specjaliści przedstawią funkcje, których używać na co dzień, a po co warto sięgać dodatkowo. Są też na bieżąco dostępni w razie problemów lub niejasności związanych z działaniem rozwiązania.

System CRM, który sprawdzi się w każdej branży

Wdrożenie systemu CRM jest możliwe wszędzie tam, gdzie pojawia się sprzedaż. Wykorzystają go użytkownicy pracujący w wielkich przedsiębiorstwach, jak i pracownicy firm z sektora MŚP. Zarządzanie relacjami z klientem jest o wiele bardziej ułatwione, dzięki czemu w krótszym czasie możemy wykonać więcej zadań związanych z umawianiem spotkań, dysponowaniem działań pracownikom lub prowadzeniem kampanii sprzedażowej.

Wybierając system CRM warto pamiętać, że wpłynie on na strukturę firmy. Dlatego zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie lub prezentację zdalną, gdzie zaprezentujemy działanie systemu na „żywym organizmie”. Późniejszy wybór oprogramowania powinien odbyć się z udziałem specjalistów i opierać się na wnikliwej analizie związanej z procesami, jakie zachodzą w danej firmie. Dzięki na późniejszym etapie nasi specjaliści będą w stanie dopasować oprogramowanie pod wymagania.

Chcesz wdrożyć system do zarządzania projektami? Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz

Firma

NIP

Osoba kontaktowa

Adres e-mail

Telefon